Sigortalı Nakliyat

Eşya taşımanın en büyük zorluğu ve riski eşyaların zarar görmeden yeni adreslerine ulaştırılması olduğu için Bektaşoğlu Nakliyat olarak Tuzla sigortalı nakliye seçeneği ile eşyaların hiçbir zarar görmeden yeni adreslerine ulaşmasını sağlıyoruz. Bu sayede değerli eşyalar çok daha gönül rahatlığı ile taşınıyorlar.

Piyasa ederi yüksek ve kıymetli olan eşyaların taşınma sırasında en ufak bir zarar görmemesi için verilen sigortalı nakliyat hizmeti bu sayede eşyalar zarar görse bile oluşan maddi kayıpların karşılanmasını sağlıyor. Firmamız tarafından yapılan bütün işlemlerde eşyaların güvenliğine en iyi şekilde önem verilirken, sigortalı taşımacılık ile ön görülmeyen durumların da önüne geçiliyor.

Tuzla Sigortalı Nakliye ile Eşyalarınız Güvende

Eşya taşımak için en büyük sorunlardan birisi eşyaların nakliye sırasında hasara uğramaması isteğidir. Uzman ve yetkin olmayan kimseler ya da kuruluşlar tarafından yapılan nakliye işlemleri sırasında irili ufaklı pek çok hasar eşyalarda meydana gelmekte, bu durum ise eşya sahiplerini mağdur edebilmektedir.

Firmamız hem ofis hem de ev taşımacılığında, müşterilerin maddi ve manevi kayıp yaşamaması için Tuzla sigortalı taşımacılık hizmeti ile birlikte olası bir hasar durumunda oluşan kayıpların telafi edilmesini sağlayarak nakliye alanında üstün hizmet vermektedir. İstenen eşyalara sigortanın yapılması, piyasa değerlerinin korunmasını sağlayacağı gibi aynı zamanda eşyaların da hem kısa hem de uzun mesafelerde gönül rahatlığı ile taşınmasına yardımcı oluyor.

Tuzla Sigortalı Nakliye Avantajlarından Yararlanın

Değerli eşyalarınızın korunması için sunulan Tuzla sigortalı nakliyat avantajları çerçevesinde eşyaların taşıma sırasında herhangi bir zarar alması durumunda oluşan ekonomik kayıp karşılandığı için büyük avantajlar sağlamaktadır. Sigortalı taşımacılık genel yapısı itibariyle belirlenen fiyatlar üzerinden eşyaları koruma altına almakta ve bu sayede eşyalarına çok önem veren eşya sahipleri için ideal bir yöntem olarak öne çıkmaktadır. Böylesi bir yöntem tercih edildiğinde eşyalar zarar görseler bile oluşan hasar karşılandığından ekonomik olarak herhangi bir güçlük yaşanmamaktadır. Eşyaların bedeli de rayiç tutar üzerinden saptandığı için ederi kadar fiyat söz konusu olmakta ve hak kaybı yaşanmamaktadır.

Tüm bu noktalar ile birlikte Bektaşoğlu Nakliyat olarak firmamız müşteri odaklı çalışma prensibi ile eşyaların en iyi güvenlik koşullarıyla taşınmasını sağlıyor. Tüm eşyalar için azami özen gösterilmesine karşılık sigortaya dahil edilmiş eşyaların daha da özenli bir şekilde yapılması, özellikle kıymetli eşyaları olanların içinin rahatlamasına neden olmaktadır. Maddi kayıpların önüne geçtiği için nakliye sorunlarının yaşanmasını da engelleyen bu yöntem, bu sayede daha büyük hasarların ve mağduriyetleri de engellemektedir. Taşınma işlemlerinde başından sonuna kadar hizmet veren firmamız, sigorta kapsamına alınacak eşyalar ve diğer eşyalar için de eşya paketleme hizmeti sunmakta, böylece hiçbir sorun ya da zorluk çıkmadan eşyaların nakliye işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Üstelik tüm işlemlerde sunulan en ekonomik fiyatlar ile çalışıldığından eşya taşımak çok daha mümkün hale gelmektedir.