Eşya Paketleme

Eşya taşınma zorlu bir süreç olduğu için eşya sahipleri için Bektaşoğlu Nakliyat olarak taşınma sürecini hafifletici çözümler kapsamında sunduğumuz eşya paketleme taşınmanın en zorlu kısımlarından birisinin yükünü ortadan kaldırıyor. Eşyaların hem güvenli taşınması hem de zarar görmemeleri için çok önemli olan eşya paketlenmesi güvenli olduğu kadar zamandan da tasarruf imkânı sunuyor.

Eşya Paketleme Hizmeti

Eşyaların paketlenme hizmeti temel olarak taşınacak eşyaların firmamız tarafından özel yöntemler ve dayanıklı malzemeler ile taşınmaya hazır hale getirilmesine denilmektedir. Bu nokta oldukça önemlidir çünkü taşınmanın en büyük dikkat edilmesi gereken noktalarından birisi eşyaların nakliye için uygun şekilde paketlenmesidir. Alanında yetkin olmayan kimseler tarafından yapılan paketlemeler hem nakliye sırasında gereksiz büyüklük taşıyabilmekte, hem de eşyaların zarar görmesine neden olabilmektedir.

Hem kısa hem de uzun mesafe nakliye işlemleri için eşyaların doğru bir şekilde paketlenmesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Çoğu nakliye sırasında eşyaların zarar görmesi yanlış yapılan paketlemelerden kaynaklanmaktadır. Firmamız tarafından sağlanan hizmet ile birlikte ev ve ofis eşyaları taşımak isteyenler büyük bir sorundan kurtulmaktadırlar. Firmamız paketleme konusunda, öncelikle eşyaların yapısal özelliklerini temel alarak gerçekleştirmektedir. Buna göre hassas ve kırılmaya daha uygun olan eşyalara özel paketleme, diğer sağlam ve bütün yapıdaki eşyalara ise ayrı paketleme işlemi yapılmaktadır. Sonuçta ise tüm eşyalar güvenli bir şekilde nakledilmeye uygun hale gelmektedir.

Eşya Paketleme ile Eşyalarınız Korunur

Ev ya da ofis taşımak eşya sahipleri için zaten yorucu bir süreç olduğu için eşya paketleme hizmeti bu türden sorunların ortadan kalkması için oldukça pratik çözümler sağlamaktadır. Firmamız tarafından yapılan paketleme işlemlerinde; eşyalarınız kullanım alanlarına göre ayrılmaktadır. Buna göre örneğin mutfak eşyaları ile banyo eşyaları aynı paket içerisinde bulunmaz ve böylece kaybolmaların önüne geçildiği gibi eşyaların yapısı da tam olarak korunur. Mutfak eşyaları gibi kırılmaya çok uygun olan eşyaların zarar görmemesi için daha özenli paketleme yapılmakta ve kullanılan malzeme de değişkenlik göstermektedir.

Taşıma sırasında hareketlenme olmaması için eşyaların paketlenmesinde uygun malzemeler uygun boyutlarda kullanılmaktadır. Bu noktada örneğin kırılmaya müsait olan eşyaların boşluk bırakılacak şekilde paketlenmesi eşyaların çok kısa sürede kırılmasına neden olmaktadır. Bu gibi tüm detaylar çalışanlarımız tarafından özenle yerine getirilir.

Eşya Paketleme Zaman Kazandırır

Eşya paketleme yararları açısından en büyük avantaj eşyaların güvenli bir şekilde nakil edilmesi olduğu kadar taşınmanın en tatsız kısımlarından birisinde; zaman konusunda da tasarruf sağlamasıdır. Taşınmak isteyenler kendi imkânları dahilinde eşyaları paketlemeye çalışmaları halinde bu oldukça uzun süreler alabilmektedir. Bektaşoğlu Nakliyat firmamız ise tüm eşyalar için en kısa sürelerde paketleme hizmetini sunmakta ve böylece eşya sahiplerinin zaman kazanmasına yardımcı olmaktadır. Tüm işlemlerinde olduğu gibi bu alanda da ekonomik fiyatların sunulması, bu özel hizmeti daha cazip hale getirmektedir.