Hakkımızda

Kurulduğu günden itibaren Tuzla nakliyat firmaları arasında özenli hizmeti, uygun fiyatları ve teknolojik imkânları ile öne çıkan Bektaşoğlu Nakliyat sürekli olarak gelişmeye ve genişlemeye devam etmektedir. Eşya taşımacılığının gerektirdiği tüm koşulları yerine getiren markamız, müşteri odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde de en iyi hizmetin her zaman alınabilmesini sağlamaktadır.

Eşya taşımacılığı eşyaların zarar görmemesi ve sürecin en iyi şekilde atlatılması için son derece özen ve dikkat gerektiren bir alandır. Alanında yetkin kişilerce yapılmadığında eşyaların zarar görmesi başta olmak üzere pek çok olumsuz durumun yaşanması olanaklıdır. Bu bakımdan sektördeki öncü firmalardan olan markamız, nakliye işlemlerinde eşyaların sadece taşınmasını değil, eşya sahiplerinin de içlerinin rahat etmesine imkân tanımaktadır.

Eşya Sahiplerini Rahat Ettiren Anlayış

Firmamız tarafından nakliye alanında en özel imkânlar müşterilere sunulduğu için müşterilerin tüm isteklerine de en iyi şekilde çözümler sağlanabilmektedir. Bu kapsamda, eşyaların güvenli şekilde nakledilmesi, yerlerine yerleştirilmesi, saklanması ya da olası hasarlara karşı sigortalanması gibi nakliye hizmetleri kapsamında verilen çözüm imkânları yüksek bir müşteri memnuniyeti yaratmaktadır.

Markamız sadece çok sayıdaki eşyaların taşınması için değil, aynı zamanda az sayıdaki parça eşyaların taşınması için de hizmet verdiği için bu bakımdan her kesime hitap edebilmektedir. Kısa mesafede ya da uzun mesafede, mesafe farkı olmadan, tüm Tuzla nakliye işlemleri güvenli bir şekilde yerine gelirken, bu sayede eşya sahipleri de rahat bir nefes alabilmektedir.

Tuzla Nakliye Sektöründe Özel Olanaklar

Kuruluş tarihinden itibaren sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ve teknolojik gelişmelere de en iyi şekilde uyum sağlayan firmamız, böylece çağın gerektirdiği imkânları nakliye kapsamında sağlayabilmektedir. Bu kapsamda sunulan asansörlü nakliye hizmetleri yüksek binalardan bile güvenli ve rahat şekilde eşyaların alınmasını mümkün kılarken, eşyalarının dışarıda kalmasını istemeyen eşya sahipleri için de sunulan Tuzla eşya depolama hizmetleri büyük sorunların oluşmasını engellemektedir.

Sunulan hizmetlerin tamamında ise günümüz gelişmelerinin yakından takip edilmesi önem taşımaktadır. Geleneksel yöntemler ile yapılan nakliye işlemlerinde eşyaların kaybolması, zarar görmesi ya da gecikmesi gibi pek çok sorun oluşurken, tam donanımlı çalışan ve lojistik ekipmanlar ile birlikte firmamız geleneksel yöntemlerde yaşanan pek çok sorunun ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Kuruluşundan itibaren müşteri odaklı hizmet çerçevesi sayesinde de sunduğu tüm hizmetleri en ekonomik fiyatlar ile müşterilerle buluşturan hizmet anlayışı, böylece eşya taşımacılığının büyük bir sorun olmasının da önüne geçiyor.

Eşyaların hiçbir zarar görmeden yeni adreslerinde, belirtilen tarihlerde olmasını sağlayan Bektaşoğlu Nakliyat böylece eşya sahiplerinin de günlük yaşamlarının aksamasının önüne geçerek, taşınma işlemlerinin çok kısa sürelerde tamamlanarak günlük yaşamlarına geri dönmelerine olanak yaratmaktadır. Güler yüzlü hizmetin üstün kalite anlayışı ile bir araya geldiği tüm nakliyat hizmetleri istenen mesafeler boyunca hızlı, güvenli, pratik şekilde her geçen gün artan bir anlayış çerçevesinde devam etmektedir.